Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/web_apps/base-web/application/BaseBootstrap.php on line 350

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/web_apps/base-web/application/models/Translator.php on line 233

VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře - dřevěné

Vchodové dveře jsou vstupní branou a vizitkou Vašeho domu. Za nimi se otevírá prostor, který tvoří první dojem, a proto je důležité vybrat správný design dveří tak, aby dveřní prostor vhodně doplňoval Váš dům. Právě proto Vám nabízíme vysoce kvalitní vstupní dveře, které mají v obou ohledech velké přednosti.

Při výrobě venkovních vchodových dřevěných dveří používáme tento materiál

3 nebo 4-vrstvý lepený hranol

nejpoužívanější dřeviny – smrk, meranti, borovice, modřín, dub

Vchodové dveře - hliníkové

Všechny vchodové i vedlejší dveře vyrábíme vždy přesně na míru podle požadavků zákazníka. Rámy vchodových dveří jsou s přerušeným tepelným mostem a vynikají výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Výplně používáme buď hliníkové, nebo HPL výplně o různých tloušťkách. Samozřejmě vám však na přání vyrobíme také vchodové dveře s bočními či horními pevnými díly.

Vždy přesně na míru

Široká nabídka provedení a doplňků

Výborné tepelně-izolační vlastnosti

Kvalitní hliníkový rám zaručuje dlouhou životnost dveří

Vchodové dveře - plastové

Plastové vchodové dveře se snadno přizpůsobí moderním stavbám i klasickým domům. Stačí zvolit správný typ dveří, jejich barvu a dekorativní prvky. Díky širokému výběru modelů, barev a provedení budete mít originální dveře přesně na míru. Plastové vchodové dveře ocení všichni, kteří chtějí od svých vstupních dveří jen to nejlepší. Nabízejí totiž:

Výborné tepelně-izolační vlastnosti

Vysokou pevnost a dobrou odolnost

Snadnou údržbu

Moderní a inovativní design

MENU